Araç İçi Kaplama

Araç içi kaplamalar aracınızın iç hiyjenini sağlamakla kalmaz aynı zamanda aracınızın iç kısmını koruma altınada alır.
Özellikle ticari araçların yükleme kısımları yapılan işe göre farklı dizaynlar gerektirmektedir.Aracınızın gövdesinin korunması tabi ki en öncelikli konudur. Yaptığınız işe göre ve taşıdığınız ürüne göre aracınızın belirli özellikleri taşıması gerekmektedir.
Pişmiş Yiyecek,İlaç ve tıbbi malzeme,Tehlikeli Madde ve Evcil Hayvan taşımacılığı yapan firmaların temizlik ve hiyjene önem vermesi gerekmektedir. Özellikle yiyecek içecek ve ilaç sektöründe kullanılan araçların temizliği çok önemlidir.
Aracınızın yükleme bölümünü COVER ile kaplattığınız zaman aracınızın yükleme kısmı tamamen su gecirmez bir özellik kazanacaktır buda kolayca yıkanabilmesini ve temiz kalmasını sağlayacaktır.Cover aracınıza özel olarak imal edilmektedir.Aracınızın yükleme bölümü seklini aldığı için yer kaybınız olmamaktadır, kapılar dahil aracın tüm iç kısmı kaplandığı için tam hijyen sağlamaktadır. Gelişen ülkemizde bir ihtiyaç haline gelen Ekmek taşıma araçlarının içini temiz ve sağlıklı bir hale getiren araç içi kaplamalar, sağlığına önem verenler için güzel bir çözümdür.

Cover arac ici kaplamalari Car Fibreglass tarafindan italyan kalitesi ile uretilmektedir.

Bizimle İletişime Geçin