Araç İçi Raf

Ülkemizde kullanımı yeni yeni yaygınlaşmakta olan araç içi raflar,bakım onarım firmaları için kullanışlı ürünlerdir.Bakım onarım için kullanılan Panelvan,kamyonet ve benzeri araçların iç kısımları modüler raflarla donatılmakta ve aracınız gezici bir servis istasyonuna dönüşmektedir.
Kullanıcının isteği dogrultusunda aracın içerisine opsiyonel olarak,jeneratör,kompresör,calaskar gibi kullanışlı ürünlerin montajıda yapılabilmektedir.
Araç içi raflar modüllerden oluşmaktadır.Aracınızın markası ve cinsine göre size özel olarak dizaynı yapılmakta gerekli düzeltmeler isteğiniz doğrultusunda hazırlanan proje aracınıza monte edilmektedir.
Modüler Araç İçi Raflar aracınızın iç düzenini sağlamakta,araç içerisindeki düzen zaman kazanmanıza yardımcı olmaktadır.Haziran 2010 tarihinde Gentili modüler araç içi raflar ve merdiven taşıma sistemi ECE R17 çarpışma testlerini başarı ile geçmiştir. Aracınız gezici bir servis aracına, seyyar bir atölyeye dönüşmektedir.
Güvenlik ve kaliteye önem veren firmalar için kullanışlı ürünlerden oluşan araç içi raflar İtalyan Gentili kalitesiyle ülkemizde satışa sunulmuştur.

Videolar


Bizimle İletişime Geçin